Hizmet Sözleşmesi, iptal ve İade Koşulları, Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Hizmet Sözleşmesi

Bağışlayan ‘http://www.suleymaniye.com.tr‘ internet sitesi üzerinden bankanın sağladığı sanal pos hizmetini kullanmak suretiyle vakfa dilediği miktarda bağış yapabilecektir.

Bağışlayan; Borçlar Kanunun 295. ve ilgili diğer maddelerindeki geri almaya ilişkin şartlar oluşmuş olması halinde yaptığı bağış işleminden dönerek yaptığı bağışın iadesini istediği takdirde bu hususa ilişkin bildirimini, iadesini istediği söz konusu bağışı açık ve anlaşılır bir şekilde (tarih, bağış miktarı, isim ve diğer bilgileri) belirterek Süleymaniye Kültür Sanat Eğitim ve SağlıkVakfı’nın ‘Ayvalı Mah. Ayvalı Cad. No:113/c Etlik Keçiören ANKARA ‘adresine posta yoluyla ve ayrıca bilgi amaçlı olarak ‘info@suleymaniyevakfi.com.tr’ elektronik posta adresine göndermelidir. Aksi takdirde vakfın bilgisine ulaşmayan cayma bildiriminin herhangi bir geçerliliği olamayacak ve bağışın iadesi gerçekleştirilmeyecektir.

Yapılacak bağış işleminden vakfın herhangi bir sorumluluğu bulunmadığı gibi sanal pos hizmeti sunan bankanın da herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bağış işleminden kaynaklanacak ihtilaflarda Ankara Mahkemeleri yetkilidir.

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

suleymaniyevakfi.com.tr bağış yapma aşamasında sizden ad-soyad, e-posta , telefon gibi şahsi bilgileriniz ile birlikte bağış yapmak için kullanacağınız kredi kartı bilgilerini ve bağış ile ilgili bilgileri talep eder.. Bu bilgiler, kullanıcı veya üyelerimize daha etkin ve kalite bir hizmet sunumu, çeşitli pazarlama ve irtibat kurmak, bilgi güncellemek ve benzeri amaçlarla kullanmak üzere talep edilmektedir.

suleymaniyevakfi.com.tr gizlilik politikası ile kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesini garanti eder. Sitemiz, sizin haberiniz ya da aksi bir talimatınız olmadığı sürece bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmaz veya satmaz.

Bilgileriniz ancak yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda kalındığında ya da resmi makamların usulünce talep etmesi halinde bu makamlara açıklanabilmektedir.

İptal ve Iade

Son 30 gün içinde Kurban dışındaki yapmış olduğunuz bağışlarınızı iade talebinde bulunabilirsiniz. Kurban bağışlarınızı ise ödeme yaptıktan ilk 3 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Kurbanlarınızın iade olma durumların dolayı 3. günden sonra kesim yapılacaktır.